מגוון אטרקציות באיזור לכל המשפחה

במרחק נסיעה של כ 20 דקות תוכלו להנות ממאות אטרקציות מופלאות : חופי ים מדהימים, הרים, אגמים,
נחלים זורמים, יקבים, גנים, פעילויות אתגריות וספורטיביות, מופעי תרבות, פאבים ובארים ועוד...

מחפשים מסעדה בגליל המערבי לסעוד בה בזמן התארחות אצלנו ב בר און בתי נופש, טבע תרבות סיורים וקולינריה? אספנו עבורכם מגוון מסעדות בהן אנחנו אוהבים לסעוד. ישראליות, מזרחיות, איטלקיות, כשרות, דגים, בשר, צימחוני, טבעוני, כשר, חלבי … בית קפה וכד'. תוכלו כמובן גם להתייעץ איתנו ולקבל המלצתנו הישירה.

באתרים אלה תוכלו, המתארחים אצלנו בבר און בתי נופש טבע, תרבות, סיורים, וקולינריה למצוא מגוון של פעילויות, מסלולי טיולים, אטרקציות, מבצעים להנעים ולגוון את חופשתכם בגליל המערבי.

בדף זה תוכלו, המתארחים אצלנו בבר און בתי נופש טבע, תרבות, סיורים, וקולינריה למצוא את היקבים ומבשלות הבירה האטרקטיביים ביותר של הגליל המערבי במרחק נסיעה לא גדול ממתחם הארוח שלנו.

בדף זה תוכלו, המתארחים אצלנו בבר און בתי נופש טבע, תרבות, סיורים, וקולינריה למצוא את הנחלים ומקורות המים לטייל ולהנות מהם במרחק נסיעה לא גדול ממתחם הארוח שלנו.

בדף זה תוכלו, המתארחים אצלנו בבר און בתי נופש  טבע, תרבות, סיורים,  וקולינריה למצוא את חופי הים האטרקטיביים ביותר של הגליל המערבי

בדף זה תוכלו, המתארחים אצלנו בבר און בתי נופש  טבע, תרבות, סיורים,  וקולינריה למצוא את המבצרים ואתרי המורשת, ללמוד עליהם ולטייל אליהם במרחק נסיעה לא גדול ממתחם הארוח שלנו.

צילום: יוחאי כורם

בדף זה תוכלו, המתארחים אצלנו בבר און בתי נופש טבע, תרבות, סיורים, וקולינריה למצוא את אתרי התיירות האטרקטיביים ביותר של הגליל המערבי וכך לתכנן ולבצע את חופשתכם באופן מייטבי, להנות ולהכיר את חמדות הטבע, הנוף, ההסטוריה, המורשת, התרבות והאומנות בגליל המערבי

מקום שבו מייצרים יין ישראלי איכותי, מוזגים בירה מקומית שנעשתה בעבודת יד, מכינים אוכל גלילי אמיתי בין מטעי זיתים, חוות סוסים ופינת חי לצד נוף ירוק ומול מערת הקשת. פינה קסומה בלב הגליל שמרכזת את כל מה שטוב בגליל, למקום אחד. מוזמנים לבוא לבקר בימים שישי ושבת בין השעות  11:00 ועד השקיעה

בדף זה תוכלו, המתארחים אצלנו בבר און בתי נופש  טבע, תרבות, סיורים,  וקולינריה למצוא את הפאבים המדליקים ביותר  בגליל המערבי,  ולבלות בהם, לשתות, להאזין למוזיקה נפלאה לרקוד ועוד..  במרחק נסיעה לא גדול ממתחם הארוח שלנו.

בדף זה תוכלו, המתארחים אצלנו בבר און בתי נופש  טבע, תרבות, סיורים,  וקולינריה למצוא את הגנים והפארקים המובילים בגליל המערבי,  לטייל ולהנות מהם במרחק נסיעה לא גדול ממתחם הארוח שלנו.

בדף זה תוכלו, המתארחים אצלנו בבר און בתי נופש  טבע, תרבות, סיורים,  וקולינריה למצוא את מסלולי הטיולים המובילים בגליל המערבי,  לטייל ולהנות מהם במרחק נסיעה לא גדול ממתחם הארוח שלנו.

בדף זה תוכלו, המתארחים אצלנו בבר און בתי נופש  טבע, תרבות, סיורים,  וקולינריה למצוא את הערים  המובילות בגליל המערבי,  לטייל ולהנות מהם במרחק נסיעה לא גדול ממתחם הארוח שלנו.

בדף זה תוכלו, המתארחים אצלנו בבר און בתי נופש  טבע, תרבות, סיורים,  וקולינריה למצוא את האגמים המובילים בגליל המערבי,  לטייל ולהנות מהם במרחק נסיעה לא גדול ממתחם הארוח שלנו.

בדף זה תוכלו, המתארחים אצלנו בבר און בתי נופש טבע, תרבות, סיורים, וקולינריה למצוא את המקומות המובילים לרכיבה על סוסים בגליל המערבי, לטייל ולהנות מהם במרחק נסיעה לא גדול ממתחם הארוח שלנו.

בדף זה תוכלו, המתארחים אצלנו בבר און בתי נופש טבע, תרבות, סיורים, וקולינריה למצוא את מתחמי הקניות (מזון, ביגוד, הנעלה ספורט וכד' המובילים בגליל המערבי, לטייל ולהנות מהם במרחק נסיעה לא גדול ממתחם הארוח שלנו.