אתרי תיירות מובילים בגליל המערבי

בדף זה תוכלו, המתארחים אצלנו בבר און בתי נופש טבע, תרבות, סיורים, וקולינריה למצוא את אתרי
התיירות האטרקטיביים ביותר של הגליל המערבי וכך לתכנן ולבצע את חופשתכם באופן מייטבי, להנות
ולהכיר את חמדות הטבע, הנוף, ההסטוריה, המורשת, התרבות והאומנות בגליל המערבי.

אחד המקומות הקסומים ביותר בישראל. במרחק כ 20 דקות נסיעה ממתחם הארוח שלנו, עיר ים אמיתית, ממוקמת בחצי אי, מוקפת חומה צלבנית עתיקת יומין, ומכילה בתוכה אוצרות היסטוריים וקולינריים, מגוון טעמים, ריחות וצבעים. תנופת הפיתוח בעכו העתיקה הפכה אותה בשנים האחרונות ליעד מבוקש עבור ישראלים ותיירים כאחד. מסעדות דגים ופירות ים, אתרים מרתקים החושפים את חיי האבירים הצלבנים שהפכו את עכו לעיר עם מטען היסטורי מפואר, וכמובן השוק המפורסם של עכו, עם ריחות, טעמים וטעימות כמותן לא תמצאו בשום מקום אחר. בעיר מבקרים מידי שנה מעל 2 מיליון תיירים והיא הוכרה על ידי אונסק"ו כאתר לשימור מורשת תרבות עולמית.

אחת מאטרקציה התיירותיות המרתקות ביותר של ישראל ממוקמת במרחק נסיעה של כ 15 דקות ממתחם האירוח שלנו. הנקודה היחידה במדינה בה הים פוגש את ההרים , גלוי חוצבים במרקם הלבן של הסלעים, תופעת טבע נדירה בה תוכלו לצפות לאחר צפיה בנוף הגליל וירידה ברכבל מרתק עם נוף לם. הביקור באתר מתאים למשפחות בכל הגילאים ומומלץ בכל ימות השנה

ממוקמים מול מושב בוסתן הגליל במרחק נסיעה של כ 15 דקות ממתחם האירוח שלנו. הגנים הבהאים מושכים למעלה מחצי מיליון מבקרים בשנה, נמנים על אתרי התיירות הפופולריים ביותר במזרח התיכון. עיצובם הייחודי, המשלב תבניות גיאומטריות וגינון מרהיב תוך שמירה קפדנית ואוהבת על ערכי הנוף, הטבע, וההיסטוריה, מדברים אל לבו של כל מבקר.  ביולי 2008 נבחרו הגנים הבהאים בחיפה ובעכו להיכלל ברשימת אתרי מורשת עולמית של אונסקו, בזכות היותם בעלי "ערך אוניברסלי יוצא מן הכלל" כאתרים קדושים וכאתרי עלייה לרגל עבור מאמינים בהאים. גני בהאג'י שמצפון לעכו מקיפים במעגל רחב את האחוזה ההיסטורית בה התגורר בהא-אללה, הנביא-המייסד של הדת הבהאית, בשנות חייו האחרונות, ואת המקדש בו הובא למנוחת עולמים. אל הגן המעגלי מוביל שביל גישה ארוך וישר שלאורכו נטועים ברושים וצמחייה טבעית. ההליכה בשבילי הגן מעוררת שלווה פנימית, המתעצמת ככל שמתקרבים למרכז הגן. עם הכניסה אל לבו של האתר חש המבקר כאילו נכנס לעולם של רוגע ושלווה, מעין מקלט ללא קירות המגונן עליו מבלי ליצור תחושת סגירות.