אתרי אינטרנט של עמותות תיירות

באתרים אלה תוכלו, המתארחים אצלנו בבר און בתי נופש טבע, תרבות, סיורים, וקולינריה למצוא
מגוון של פעילויות, מסלולי טיולים, אטרקציות, מבצעים להנעים ולגוון את חופשתכם בגליל המערבי.

עמותת תיירות שצמחה מהשטח, הפכה עם השנים לשחקן מרכזי על מפת התיירות של הגליל המערבי, העמותה מורכבת מחברים הנבחרים על פי קטגוריות מוגדרות מראש וקריטריונים של איכות מהגבוהים שיש, והם נמדדים עם הקבלה לעמותה ובמהלך כל שנות החברות. חברי העמותה הינם עסקים משפחתיים ועסקים חברתיים, המעניקים למבקרים בהם חוויה מרהיבה של טעמים, ניחוחות ונופים. העמותה מקדמת פעילות יוזמות של מפגשים, סדנאות, סעודות, טיולי יין, טיולים וסופי שבוע נושאיים שכולם בתפיסתם אנינים, איכותיים ומותאמים לדרישות הקהל, עצמאי או מאורגן, פרטי או עסקי מהארץ ומחו"ל.

עמותת תיירות של הרשויות המקומיות בגליל המערבי: עכו, מטה אשר, מעלה יוסף, ועוד. מרחב הגליל המערבי הוא מרחב מרתק בתכניו התיירותיים, תרבותיים וההיסטוריים, החל מעכו העתיקה, |עיר מורשת עולמית ובה: אולמות האבירים, המצודה ההוספיטלרית, מוזיאון עוקאשי, החמאם וסיפורו של הבלן האחרון, בית הכנסת 'אור תורה', המרינה, המסעדות דרך אתר ראש הנקרה, הנקודה הכי צפונית בישראל המדהימה ביופייה היושבת על מעבר הגבול, אחד מפלאי הטבע, עם הנקרות המרהיבות והגלים המתנפצים. בגליל המערבי חמש דתות ועדות החיים זה לצד זה הדרוזים, נוצרים, בהאיים, מוסלמים וכמובן יהודים. הגנים הבהאיים בעכו המרשימים לא פחות מחיפה, השיטוט בכפרים המוסלמים וכן הסמל היהודי המובהק בית לוחמי הגטאות, מוזיאון לשואה ולתקומה שעשה מתיחת פנים תיירותית והמהווה נקודה חשובה לביקור. הגליל המערבי מתהדר בחופי ים זהובים לאורך הציר ראש הנקרה אכזיב ועד עכו ובכלל… מבצרים צלבנים יחיעם והמונפורט, מערת קשת תופעת טבע ייחודית, שמורות טבע, גנים לאומיים ואתרי קק"ל. הגליל המערבי מוגדר המרחב התרבותי של הצפון: להקת המחול הקיבוצית, קונצרטים בקשת איילון, הצגות ומחזות מבית היוצר של תיאטרון עכו, מוזיאון חומה ומגדל, הם חלק מפסיפס תרבותי מרשים. הצד הקולינרי מפותח מאוד בגליל המערבי: מסעדות אתניות, בתי קפה גלריות, מזללות לצד יקבי בוטיק שהולכים ומתפתחים. כן גם לפעילות האתגרית יש משקל רב בגליל המערבי: טיולי ג'פים במסלולים מרתקים, טיולי אופניים, שייט טורנדו, קייאקים, סנפלינג מוספים אקשן ועניין לכל מסלול.

מיזם “אוצרות הגליל” – הינו מיזם ללא כוונות רווח שהוקם בשנת 2013 על ידי אשת העסקים הפילנתרופית והיזמית החברתית רעיה שטראוס בן דרור העומדת בראשו. המיזם שחברים בו מאות עסקי תיירות בגליל המערבי, הוקם על מנת להגדיל את פעילות התיירות לאזור. אוצרות הגליל הוא חלק מיוזמת “רוח הגליל” שהוקם גם הוא על ידי רעיה שטראוס בן דרור ומטרתו לחולל קפיצת מדרגה כלכלית וחברתית בגליל המערבי. זאת על ידי שיפור איכות ורמת החיים של תושביו על בסיס סיפורו ונכסיו הייחודים. בסופו של תהליך אמור הגליל המערבי להפוך למנוע צמיחה כלכלי עבור המדינה כולה ולמקור השראה לאזורים אחרים בישראל ובעולם. הגליל המערבי הינו חבל ארץ ייחודי ורב תרבותי המשתרע בין הר לים ובו חיים בשלום ובכבוד הדדי בני לאומים שונים, מה שמספק חווית אירוח יוצאת דופן ומעשירה. מיזם אוצרות הגליל ליקט את מיטב עסקי התיירות בגליל המערבי, ומציע אפשרויות מגוונות של חופשה החל מבילוי חד יומי ועד לחופשה בת מספר ימים. מיום הקמתו, סייע צוות המיזם למאות עסקי התיירות החברים בו ולאלפי קבוצות מאורגנות מהארץ ומהעולם להכיר את הגליל המערבי ולהגיע אליו לחופשות. בשנות פעילות מיזם אוצרות הגליל גדלה תנועת התיירות לאזור הגליל המערבי בלמעלה מ 50%. כל עסקי התיירות החברים במיזם נבחרו בקפידה לאחר שנבדקו ועמדו באמות המידה הגבוהות של אוצרות הגליל וזאת במטרה לספק חווית אירוח מושלמת .צוות מקצועי של אוצרות הגליל בודק כל אחד ואחד מהעסקים המבקשים להתקבל למיזם. אחרי שנבדקו ונמצאו מתאימים, נשלח צוות של כותבים וצלמים המתעדים את העסק וכל זה במטרה לספק מידע אמין ממקור ראשון.