עשרת הדיברות שלנו בבר-און – בתי ארוח – טבע, תרבות, סיורים וקולינריה.

 1. השקעה מתמדת, שידרוג מתמיד, השתפרות מתמדת: בשידרוג הבתים, בשידרוג האיבזור, שידרוג ריהוט, שידרוג עיצוב, בשידרוג הנוכחות האינטרנטית, שידרוג הגינון, הוספת פעילויות. צביעה ושיפוץ פנימי של הבתים כל מספר חודשים ולפחות פעמיים בשנה.

 2. בידול – מיקוד במשפחות מטיילות, פעילויות, ספרים ומשחקים בכל בית. הבתים שלנו ניבנו בבניה קונבנציונלית: מטבח מאובזר, ומכונת כביסה, תנאים הנדרשים גם לשהייה ארוכה. אנחנו מספקים  חווית אירוח עם מגוון אטרקציות במתחם: חדר משחקים, שביל רפלקסולוגי תחושתי, גינת תבלינים, בוסתן פירות, מתקן כדור סל, טרמפולינה, Little Free Library.

 3. יחס אישי ללקוחות: אנחנו גרים במתחם וזמינים ללקוחות 24/7 – ב 99% מהכניסות. הצ'ק אין, מתבצע באופן אישי על ידי המארח וכולל הסבר מפורט על המתחם, הכרת האורחים, תדרוך בטיחותי ושמירת הקשר עם האורח באופן רציף במשך כל תקופת האירוח למענה לפניותיו.

 4. תיירות ירוקה, איכות סביבה, אקולוגיה  וקיימות: אנחנו מייצרים חשמל מקרני השמש בטכנולוגיית  PV לצריכה עצמית ולרשת החשמל הלאומית. בכל הבתים שלנו מקפידים על הפרדת אשפה: אורגני, כללי, בקבוקי פלסטיק, בקבוקי זכוכית, ניירות וקרטונים. לכל קטגוריה מוקצה מיכל נפרד. כל קטגוריה מפונה בנפרד להמשך טיפול יעודי.  אנחנו משתמשים במוצרים ירוקים: שקיות מתכלות, חומר ניקיון, וכד'. צוות החדרניות שלנו מקבל שכר הולם לרבות תנאים סוציאליים מלאים, חופשות, הבראה, פנסיה וכד'. אנחנו מנטרים צריכת מים וחשמל באון ליין באופן קבוע על ידי אפליקציות סלולריות ותקשורת אינטרנטית.  אנחנו מעסיקים בקביעות חברת הדברה בעלת תקנים בינלאומיים מובילים – איתן עמיחי IPM הדברה. אנחנו מעסיקים שני צוותי גינון הפועלים במהלך כל השנה ושומרים על הצימחיה במתחם הארוח באופן שוטף. אנחנו תורמים לקהילה בה אנו חיים במספר מישורים: מעמידים ללא תשלום את חדר המשחקים והבילוי שלנו למפגשים ציבוריים כאשר אין אורחים במתחם. פעילים בעמותות התיירות האזוריות ושומרים על קשר עם משרד התיירות הלאומי. אנו נמצאים בשלבים אחרונים לקבלת תוו "תיירות ירוקה" .  וכמובן שומרים על הסדר והניקיון במתחם ובסביבתו. המתכננים שלנו מקפידים על אביזרי תאורה חסכוניים בחשמל (בעיקר תאורת LED ) שאינם גורמים לזיהום תאורה.

 5. מקפידים להשתמש בכלי טכנולוגית המידע לניהול וקידום העסק – Channel Manager PMS –אנחנו משדרגים את אתר האינטרנט שלנו כל הזמן.  האתר כולל מנוע הזמנות On Line בממשק ישיר לתוכנת ה PMS שלנו. אנחנו מתחזקים 3 דפי פייסבוק ונוכחות ברשתות חברתיות נוספות. בחצי השנה האחרונה עסקנו באיסוף מידע ועיצוב אתר אינטרנט חדש על גבי פלטפורמת WordPress בעיצובו של Arthur Ifraimov

 6. מיקור חוץ   – כל העבודות הפיזיות מבוצעות על ידי קבלנים חיצוניים למעט חדרנות. הגינון, התחזוקה, ההדברה, הכביסה, האינסטלציה, הקולינריה, הסיורים בגליל המערבי – כל אלה על ידי גורמים חיצוניים. נושא הניקיון והחדרנות כידוע רגיש במיוחד ואנו מעסיקים צוות חדרניות קבוע מסור, שמנקה ומסדר את הבתים טרם כניסת האורחים ולאחר יציאתם בקפדנות יתרה. אנחנו מבצעים באופן אישי: קשרי לקוחות, שיווק, מכירה, סיורים במושב, בקרה וניהול. אנחנו נעזרים בבעלי מקצוע איכותיים אפילו אם הם יקרים יותר.

 7. תיירות כפרית – אנו חיים בתוך קהילה, מכבדים אותה ותורמים לה. החקלאות הינה ענף מרכזי בפרנסת חברי המושב שלנו.  בשכנות לנו משק לקטיף עצמי של תותי שדה, תות עץ ופירות אחרים הפועל בין החודשים אפריל ליולי בכפוף לעונה.   בנוסף קיימים במושב מחלבה ומפעל ליצור גבינות עיזים משובחות – טבע עז, דיר עיזים, רפת, חוות סוסים, מטעי פירות: אבוקדו, ליצ'י, פפאיה, אנונה, תפוזים, חממות לגידול חסה אקולוגית, מחסן ספרים יד שניה, אתרי מורשת ועוד. משקים אלה ואחרים נכללים בסיור הממונע והמוסבר שאנו עורכים לאורחינו בתשלום.

 8. נגישות לבעלי מוגבלויות: הבתים שלנו מונגשים, דלתות כניסה רחבות, מדרגה אחת למפלס הכניסה עם רמפה מיוחדת לכיסא גלגלים, דלת כניסה רחבה למקלחת ולשרותים בקומת הכניסה ובבית "פרדס" גם מתקני עזר וידיות אחיזה מיוחדות בשירותים ובמקלחת לבעלי מוגבלויות. אתר האינטרנט שלנו מונגש, אירחנו כבר מומחים להנגשה, קיבלנו המלצות לשידרוגים וביצענו אותם.

 9. שיתופי פעולה הן ברמת הישוב: בין כל מפעילי התיירות הכפרית, הן ברמה האזורית: בפעילות בעמותות התיירות שלנו בגליל המערבי: זמן גליל מערבי, אוצרות הגליל, ועמותת תיירות גליל מערבי שם אני חבר הנהלה, הן ברמה הארצית, בקשר עם משרד התיירות,  בפורומים מקצועיים במדיה החברתית הדיגיטלית,  בקבוצות ווטסאפ, בכנסים. והן ברמה הבינלאומית עם מובילי דעה בתחום כדוגמת  Moriya Hatzav Rockman מ SmilingHouse . אנחנו מקיימים שיתוף פעולה לתיירות רפואית עם המרכז הרפואי לגליל (בית החולים נהריה) הסמוך אלינו במרחק הליכה קצר: צוותים רפואיים, משפחותיהם, אירוח משלחות רפואיות, ומשפחות של מאושפזים. משפחות שבנותיהן משתתפות בקורסים  כפר המחול בקיבוץ געתון מתארחות אצלנו, ומתקיים שיתוף פעולה עם אתר התיירות ראש הנקרה, ועם החברה לפיתוח עכו העתיקה.
   
 10. משובים, משובים, משובים  …. אנחנו מייחסים חשיבות עליונה למשובי האורחים. כל המשובים שלנו מאומתים.  למרות שמספר ההזמנות שאנחנו מקבלים מ Airbnb נמוך יחסית לערים הגדולות מנגננון ה Review שלהם פורץ דרך. האפשרות לרשום משוב לא רק על המארחים ומקום האירוח אלא גם על המתארחים הוא דבר מדהים. מנגנון זה מחייב גם את המארחים וגם את המתארחים להתנהג באופן נאות. הגענו  למסקנה שעצם הידיעה של המארח או המתארח שהם מדורגים משפרת את השרות ואת ההתנהגות באופן משמעותי ביותר.